ECO-ARGAN KREEM

Näonaha kreem sisaldab arganõli ja mustikaseemneõli.
ECO ARGANKREEM ON AINULAADNE. Kreemi omapära on: silendab ja pehmendab nahka, vähendab kortse ja taastab naha loomulikku rasusustaset. Arganõli sisaldab harukordseid taimesteroide, mida teistest õlides ei ole. Kreem sisaldab kaheksa harukordset rasvhapet , rasvhapped mõjuvad nahale rahustavalt ja põletikke ärahoidvalt. Eco Argan kreem sisaldab mustikaseemneõli, see õli sisaldab rohkelt antioksüdantte, mis omakorda on tähtsad naha uuenemisprotsessis. See kreem sisaldab palju erilisi aineosi.

Puuvilja sees olevates pähklites on väga kõva koor ja seda pähklikoort purustatakse löödes vastu kivi., seda protsessi tehakse käsitsi. Arganõli on maailma koige harukordsem eteerne õli. Et valmistada 2 liitrit õli, vajatakse umbes 100kg puuvilja seemneid, ühe liitri valmistamine võtab aega poolteist päeva.

Õli kasutatakse traditsiooniliselt maksahaiguse raviks, vereringvoolu parandamiseks, kolesterooli alandamiseks ja veresoonte lupjumise ärahoidmiseks. Arganõli mõjub hästi artroosi ja reumahaiguste ravis. Tähtsad rasvhapped mõjuvad rakkudele positiivselt ja hoiavad ära kuivamise protsessi.

SISALDAB: AQUA-puhas vesi, TRIGLYCERID-rasvhapped ja taimeõli, millel on niisutav mõju nahale, CETEARYL OLIVATE-EMULGAATTORI- saadakse oliiviõlist. SORBITAN OLIVATE-emulgaator, mida saadakse suhkruhernestest ja oliiviõlist. ARGANIA SPINOSA ARGANÜDIÕLI – taastab naha oma rasvatasakaalu ja pehmendab nahka. BUTYROSPERMUM parkii-saadakse karite puu puuviljast, pehmendab ja ravib nahka. GLYCERIN-TAIMEÕLI-pehmendab nahka. PERSEA GRATISSIMA-AVOKADOÕLI – sisaldab rohkelt ADE-vitamiine, tasakaalustab nahka. PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL-magusmandliõli, pehmendab nahka. GLYCOPROTEINS-REVITALIN BT-pärmirakkudest ,stimuleerib rakkude hingamist ,kaitseb ja kaitseb nahka ärrituste eest. SIMMONDSEA CHINENSIS OIL-jojobapähkliõli – silendab nahka. GINGO BILOBA leaf extract-puu lehtedest, hoiab niiskuse tasakaalu ja mõjutab antioksüdanttide mõjutamist nahale. CITRIC ACID- sidrunihape, tasakaalustab ph –d GLYCINE SOJA-Soijapavuõli-saadakse F- vitamiinist. PARFÜM-taimeparfüüm. VACCINIUM MYRTLLUS SEED OIL-mustikaseemneõli-sisaldab antioksüdantte,mis tugevdavad rakkude hingamist ja hoiavad ära põletikke. CETYL ALCOHOL-kookosõlist saadud emulgaator. RETINYL PALMITATE-A- VITAMIINIPALMINAAT- saadud taimehapetest, pehmendab nahka. ARACHIS HYPOGACA OIL- maapähkliõli-nahale tootev retinyl palmitate. TOCOPHEROL-E-VITAMIIN-hoiab toodet värskena. DEHYDROACETATE-orgaaniline sool, säilitusaine , mida saadakse TTIK happest –hoiab ära bakterite ja seente tekkimist nahale. XANTHAN GUM- paksenemisaine –saadakse suhkruroost. BENZYL ALCOHOL-säilitusaine –saadakse jasmiinilillest, hoiab öra bakterite teket nahal. SODIUM BENSOATE-säiltusaine, mida kasutatakse toidus ja on valmistatud puuviljadest ja marjadest. LACTIC acid- juuviljadest ja kartulist- tasakaalustab tootte ph-d OLEA EUROPAEA LEAF EXTRACT- saadakse oliivilehest-looduslik säilitusaine mida on saadud orgaaniliselt kasvatatud oliivilehtedest – hoiab naha puhtust.

Avalehele