Marja Entrich Roheline Liin asutati 1943. a. Stockholmis ning on saavutanud suure populaarsuse ning leidnud üha uusi rahulolevaid kliente. Firma tegeleb kosmeetikatoodete ja vitamiinide valmistamisega. Tema kaubamärk on üks kuulsamaid ja tuntumaid Skandinaavias, kuna tooted on mõeldud eelkõige põhjamaisele tarbijale.

Nende toodete maaletoojaks Eestis on alates 14. novembrist 1994. a. kuni tänaseni ME-Biokosmetic OÜ eesotsas oma looja ja juhatuse esinaise pr. Ariel Klas'iga.

Nahahooldustooted ja vitamiinid on nende aastate jooksul saavutanud Eestis suure populaarsuse, hea maine ja sadu rahulolevaid kliente.

 
     
 

Teil on võimalus meiega koostööks!

   
   

    Maaletooja: Ariel Klas
  • tel: +372 508 3669
  • e-post: arielklas@hot.ee
    Sekretär: Mare Ainsaar
  • tel: +372 559 71711
    Ringkonna esindaja: Ly Kalma
  • tel: +372 501 9911
         
         
  Tallinnas asuv firma ME Biokosmetic OÜ pakub tööd põhi- või kõrvaltööna energilisele, ettevõtlikule, sihikindlale, hea suhtlemisoskusega isikule kosmeetiliste nahahooldustoodete ja vitamiinide müügiesindajana. Firma tooted ja nende oskuslik kasutamine tagavad tervise ja eakohase ilu nii Teile kui ka Teie klientidele- ostjatele!

Firma ME-Biokosmetic OÜ tagab tasuta väljaõppe ja esmase juhendamise kogenud spetsialistide poolt müügiesindaja töö algstaadiumis.

 
     
         
     
 

Avalehele