ME Biokosmetic OÜ
             
     
         

Ariel Klas (maaletooja)
tel: +372 508 3669

  Ariel Klas on sündinud Eestis, kõrghariduse omandanud Tallinna Konservatooriumis klaveri erialal. On tuntud ja tunnustatud kultuuritegelase maestro Eri Klasi abikaasa. Enda ja oma perekonna tervise ja ilu eest hoolitsemine on Ariel Klasil esikohal. Tänu Marja Entrich Rohelise Liini haruldaste bioloogiliste nahahooldustoodete ja vitamiinide aktiivsele kasutamisele on Ariel Klasi väline ilu, tervis ja energia pidevalt kõrgtasemel.
  Aastatel 1986-1988 töötas müügiesindajana Soomes Turu linnas. Aastatel 1988-1993 aga juba piirkonnaesindajana Turus ja Helsingis. Tema edukust märgati, kasvas tema populaarsus Rootsi ja Soome kollektiivides. Eestis tegeleb pr. Ariel Klas toodete tutvustamise ja müügiesindajate koolitamisega.
  Ariel Klasi soov anda Eesti tarbijale bioloogiliselt puhast, kõrgekvaliteedilist toodet, mis tagab maksimaalse tulemuse, on kandnud vilja. Nahahooldustooted ja vitamiinid on nende aastate jooksul saavutanud Eestis suure populaarsuse, hea maine ja sadu rahulolevaid kliente.
     
             

Ly Kaalma (ringkonna esindaja)
tel: +372 501 9911

  Alustas oma tööd sellel alal 1996. aastal.

Suhtun ise nahahooldustoodetesse väga lugupidavalt ja austan Marja Entrichi elufilosoofiat ning terviseõpetusi. Minu esimeseks õpetajaks sellel alal oli pr. Ariel Klas, kes tutvustas mulle esmakordselt seda teemat ja avas sõnumi, mis peitub sõnas "bioloogiline". Tuginedes mulle pakutud Rootsi ja Soome spetsialistide koolitusele soovin ka Eestis edastada inimestele oma teadmisi sellel alal. Kasutan ise Marja Entrichi tooteid ja vitamiine, konsulteerin Eesti tarbijat ilu ja tervisetoodete valikus ning kasutamise meetodides. Olen pidevalt ümbritsetud meeldivate ja rahulolevate kolleegide ja klientidega. Väärtustan kõrgelt oma tööd ja jagan kogemusi teistele. Marja Entrich - Roheline Liin on mõiste, mis annab positiivset laengut mulle ja teistele, sest elu kõige tähtsamad väärtused ongi tervis ja sellega kaasnev rahulolu kõiges.

             
             

Imbi Kadajane (e-poe konsultant)
www.marja-entrich.eu
tel: +372 525 6156

  Olen väga õnnelik, et juhus viis mind kokku ME bioloogilise kosmeetikaga. Minu nahk võttis need tooted kohe omaks ja ei taha enam midagi muud. Põhjus on väga lihtne ja peitub toodete väga heas imendumisvõimes. Nüüdseks on ka paljud minu sõbrad ME toodete tõelised fännid ja julgen seda kosmeetikasarja soovitada kõigile, kes soovivad pakkuda oma nahale parimat.
             
             

Avalehele